Dom, ul. Przepiórki
Przepiórki, Nowa Wola, mazowieckie
- 848 947 zł
- 86,24 m²
- 9 844 zł/m²
Beata Chmielewsk...
Skontaktuj się
Dom, ul. Przepiórki
Przepiórki, Nowa Wola, mazowieckie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Dom, ul. Przepiórki
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
848 947 zł 86,24 m² 9 844 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
-
4
86 m²
-
-
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
-Liczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
86 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mały dom na sprzedaż
- Cena: 848 947 zł (9 844 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka domu 86,24 m², 4 pokoje
- Działka: 86 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: 9929783
Lokalizacja
- Adres: Przepiórki, Nowa Wola, Lesznowola, piaseczyński, mazowieckie
Opis nieruchomości
BRAK PODATKU PCC
SYSTEM PŁATNOŚCI - 30/70
Do sprzedania segment środkowy o powierzchni 86,24 m2 wraz z poddaszem użytkowym o powierzchni 45,16 m2, co łącznie wynosi 131,4m2.
Nowoczesna architektura i wysoki standard wykończenia budynku.
Prosty i funkcjonalny układ pomieszczeń.
Do segmentu przynależy ogródek o powierzchni 65,95 m2 oraz 2 miejsca postojowe.
W standardzie ogrzewanie podłogowe z pompą ciepła. (...)
506 069...
506 069 059